Dyskontynuacja mikroSubiekta

Insert ogłosił koniec wsparcia oraz rozwijania mikroSubiekta po 1 stycznia 2023 roku. Jednoczenie ogłoszono z okazji 30-lecia firmy Insert możliwość zamiany do 31 lipca 2022 licencji mikroSubiekta na Subiekta123.

Jak wymienić mikroSubiekta na Subiekta 123

  1. Użytkownicy otrzymają mailem lub SMS-em kod rocznej licencji Subiekta 123. W przypadku, gdy klient nie ma kodu, może go uzyskać u Partnera lub w Insercie (e-mail: sprzedaz@insert.com.pl, tel. 71 78 76 110). Kod musi zostać aktywowany do 31 lipca 2022.
  2. Przez 12 miesięcy od daty rejestracji Subiekta 123 można równolegle korzystać również z mikroSubiekta.
  3. Z kodu może skorzystać tylko firma, która go otrzymała (jest on powiązany z konkretnym NIP-em).
  4. Promocja nie dotyczy klientów posiadających licencję mikroSubiekta, którzy są również użytkownikami: Subiekta GT, Subiekta nexo, Subiekta nexo PRO, Subiekta 123 – w tym licencji udostępnionej przez biuro rachunkowe (obecnie lub w przeszłości), mikroSubiekta w wersji dla biur rachunkowych oraz mają status firmy partnerskiej InsERT.
  5. Kod należy aktywować w Koncie InsERT. Jeśli klient nie ma Konta InsERT, musi je założyć.
  6. Po zalogowaniu do Konta InsERT trzeba przejść do formularza rejestracji licencji Subiekta 123. Należy wprowadzić numer licencji (otrzymany kod) i uzupełnić wymagane dane.
  7. Następny krok należy do nas. Zweryfikujemy licencję, a po jej akceptacji klient otrzyma wiadomość, że już może zalogować się do Subiekta 123.
  8. Po pozytywnej weryfikacji klient będzie też mógł zgłosić się po bezpłatny moduł fiskalizacja – ma na to czas do 31 lipca 2022.